sobota 27. februára 2016

Sny sa plnia: ME kraso Bratislava 2016
Takto pred mesiacom, sme už všetci so vzrušením očakávali otvorenie ME v Bratislave.


Prišlo. Pre niekoho po 15. rokoch a pre niekoho po 1. raz, tak z blízka a tak naživo, ako pre mňa.

Pred 15. rokmi som sedela pred tv a zanietene obdivovala výkony a nádherné kostými krasokorčuliarok. V ten rok som končila VŠVU a ešte som presne netušila, kam s ňou po chlebík :)

Som športový typ, takže týmto smerom ma to ťahalo. Fascinoval ma vývoj športových materiálov, ich funkčnosť umocnená strihom, a v neposlednom rade dizajn. 

Prvé skúsenosti prišli s koleciou pre rekreačných cyklistov, ktorí chceli byť oblečení plnohodnotne a štýlovo. V tej dobe to nebolo jednoduché, pretože väčšina vecí v obchodoch vyzerala ako sponzorský odkaz.

Počas materskej "dovolenky" som sa začala venovať joge a spolu s ňou, oblečeniu na cvičenie pre ženy. Veľmi mi chýbala v športových značkách ženskosť a jemnosť. Rovnako možnosť mať originál, ušitý a navrhnutý na mieru.

Keď prišli šaty pre Mari, krasokorčuliarku, pochopila som, že žijem svoj sen. Pohyb, tanec, emócia, jemnosť, ladnosť, fantázia, originalita, jedinečnosť, príbeh šitý na mieru. Prepájanie hraníc medzi fantáziou a realitou, limitovanú fyzikou. Haute Couture Sport, tu som sa našla :)

Po kraso šatách pre Mari, to boli pre Tami, Hani, Emi, Gigi, Adelku, Lucku, Peťku a iné krásne ľadové víly, ktoré mi absolútne počarili :) Je krásne s nimi zdielať radosť, zanietenosť a lásku k tancu na ľade. Touto cestou im a ich rodičom chcem poďakovať. Za dôveru a podporu, ktorá mi dodáva odvahu plniť si svoj sen...Ďakujem!

Mojím snom je značka Aina Ice Couture, s krásnou webstránkou, ktorú mi vytvorila moja dobrá priateľka Lucka Humer. Luci Ďakujem!!!

Sen pokračuje a na scénu prichádzajú Flower Kids. Ďakujem organizátorom ME, za výber mojich návrhov a možnosť odprezentovať sa na takomto veľkom európskom podujatí. Vďaka tejto skúsenosti, som presiakla atmosférou kraso naplno a z tejto energie čerpám ďalej!


Ďakujem mojej šikovnej krajčírôčke Janke za pomoc pri realizácii šiat Flower Kids a tiež pánovi Seewaldovi, z firmy Waldes, za ústretovosť s kryštálovými kamienkami.

Ďakujem priateľom a ľuďom, ktorí mi prajú a to akokoľvek: slovom, myšlienkou, likom, všetko sa počíta :) Ďakujem!!!

Ďakujem médiám!

A najväčšia vďaka patrí mojej rodine, za lásku, podporu a trpezlivosť. Ďakujem!!! Veľmi vás ľúbim!

Bol to nádherny zázitok. Jedinečný, neopakovateľný a nezabudnuteľný!!!

Snívam ďalej :)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára